.

.

6206ZZ 30*62*16 Длабоко ритам топката имајќи

6206ZZ 30*62*16 Длабоко ритам топката имајќи

DEN 365.00
DEN 384.00
-5 %
Количина на стоки


6206 ZZ 30*62*16 Длабоко ритам топката имајќи
(ID)30мм x (OD)62mm x (дебелина)16mm
Превозот
Сите наши пакети кои се испраќаат од Кина Пост воздухопловната во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање. Бидејќи времето или царината на увоз на земјата може да предизвика превозот време трае околу 10-30 дена.

Број На Модел На:
6206ZZ
R

Тие исто така купуваат со овој производ