.

.

Rcexl Палење Мали Конверзија Комплет со Сензор Заградата за Zenoah Мотор G26SC/G26SLH

Rcexl Палење Мали Конверзија Комплет со Сензор Заградата за Zenoah Мотор G26SC/G26SLH

DEN 643.20
Количина на стоки


РК Модел Rcexl Палење Мали Конверзија Комплет W/ Сензор Заградата за Zenoah Гас на Моторот G26 SC/ G26 SLH/ G26 SCM/ G26 SLH

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
GE3014
РК Делови и Accs:
заградата
R

Тие исто така купуваат со овој производ