.

.

Бесплатен превозот (5pieces/многу) 1 во 2 Ethernet LAN RJ45 приклучок за Мрежа RJ45 женски машки Plug/DC3.5mm машки адаптер Кабел 20cm

Бесплатен превозот (5pieces/многу) 1 во 2 Ethernet LAN RJ45 приклучок за Мрежа RJ45 женски машки Plug/DC3.5mm машки адаптер Кабел

DEN 746.88
Количина на стоки


1 во 2 Ethernet LAN RJ45 приклучок за Мрежа RJ45 женски машки Plug/DC3.5mm машки адаптер Кабел 20cm
Опис :
Пол : RJ45 мрежа конектор женски DC/RJ45 мрежа конектор машки
Должина : 20cm
DC конектор : Innder дијаметар-5.5 мм/Конектор pin дијаметар-3.5 mm
Состојба : Нова,сосема нов,неискористени.Висок квалитет

Број На Модел На:
OL1077-1
боја:
Црна
Број на Проводници:
8
Должина на кабел:
20cm
Тип:
Ethernet Кабли RJ45 да DC
Стил:
1 во 2
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ