.

.

Бесплатен превозот подарок торби трговија на Големо со врвен квалитет нови GP 7 мушка очи Циркон кристал Нараквици Накит, модни накит 12 бои девојка

Бесплатен превозот подарок торби трговија на Големо со врвен квалитет нови GP 7 мушка очи Циркон кристал Нараквици Накит, модни

DEN 87.00
DEN 115.68
-25 %
Количина на стоки


започнете
крајот
здраво пријатели, добредојдовте ,имаат добра среќен време тука : ) кога ќе се направи ред , ако објектот има diffirent бои, ве молиме оставете порака за бои и квантитетот кои можете да изберете во ред. сите jewelries може да се меша било која боја и квантитет на Пакет да се испрати. Добредојдовте да го погледне наоколу и да изберете повеќе ако ви се допаѓа. ако се меша да се купи,можете да кликнете на "додади во кошничка",кога конечно ги купите сите, а потоа кликнете на "view превозот кошничка", а потоа кликнете" купи сите". но, да не плаќаат за тоа.тогаш јас ќе се промени вкупната цена за вас, по ова, тогаш ќе го плати тоа. кликнете на "додади во кошничка"-еден по еден остави порака во веб тоа која боја и количина,јас ќе ги провери, а потоа испрати како вашата боја и quanlity на секој објект.ако вкупниот добро е да чини над $200 може да се ослободи брз начин.
12 бои опција :
А
Б
C
D
E
С
G
H
Јас
J
К
L
големина на :

Бренд Име:
ТИГАР ТОТЕМ
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Период Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
2882
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
R

Тие исто така купуваат со овој производ