.

.

Полимер Глина Привезоци,лабава монистра рачно изработени цветни pendant 50mm Пурпурна.Се продава од 25 парчиња(Мин Цел $20)

Полимер Глина Привезоци,лабава монистра рачно изработени цветни pendant 50mm Пурпурна.Се продава од 25 парчиња(Мин Цел $20)

DEN 367.20
Количина на стоки


Напомена :
1. Нашите мин. нарачката е Усд$20! Може да се Меша различни елементи заедно.
2. Бесплатно-Превозот Политика :
>$300 ДОЛАРИ, преку DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,FEDEX,UPS-от, чини само 5-7 дена.
Опис :
1> Материјал : глина,полимер
2> Состојба : 100% Сосема Нов
3> Количина : 25 Компјутери
4> Боја : Виолетова
5> Тежина : 150g
6> Големина : 50mm
Мерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Приврзоци Полимер Привезоци, Глина привезоци ,Подготвени за носиме само string на синџир, кабелот или ѓердан жици. Белешки : Големина, тежина, слика за илустрација цел само .

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Глина
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
RTHX91004
Метали Тип:
Fimo polyclay цвет
боја:
Виолетова
Големина:
50mm
Тип:
fimo цвет
Стил:
Polyclay цвет pendant
R

Тие исто така купуваат со овој производ