.

.

Оригиналната Боја на 1,5 см Ширина Дрво Алка За Извртени 20pcs Бесплатен Превозот

Оригиналната Боја на 1,5 см Ширина Дрво Алка За Извртени 20pcs Бесплатен Превозот

DEN 861.00
DEN 1013.28
-15 %
Количина на стоки

68 /многу
20 парчиња / многу
Бесплатен Превозот 25pcs/Многу Сребро Позлатен Змија Синџир Нараквици Со Hummer Затворач За DIY US$ 24.9 cm
Внатрешен дијаметар : за 6. Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот.
* Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.32 /многу
16 парчиња / многу
Трговија на големо 24pcs 12mm Мешана Боја Полимер Глина Алки+рачно изработени+Бесплатен Превозот САД$ 21.74 /многу
6 парчиња / многу
Трговија на големо 6pcs/Многу 8мм Бела Корални Нараквици, Мода Корални Накит Бесплатен Превозот САД$ 9.79 /многу
24 парчиња / многу
Multicolor Акрилик Цвет Алки, трговија на Големо 24pcs/Многу Цвет Печатени Алки Бесплатен Превозот, Пластичен Накит За Подарок, Промоција US$ 26. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.53 /многу
50 парчиња / многу
Моден имитација бисери нараквица,кристално зголеми нараквица,мулти редови хривнија бесплатен превозот,лејди нараквица, 4 реда бисери алка US$ 23.58 /многу
6 парчиња / многу
Трговија на големо 5pcs/Многу Светло Сина Проѕирен Опал скапоцен камен Хривнија За Деца Бесплатен Превозот САД$ 12. Можете да изберете на кој начин сакате да се плати!
* Ако сакате да се плати од страна на други начини, молам контактирајте ме преку е-пошта!
Пакет & Испорака
* Ние ќе испрати предмети, по што го гледаме на плаќање.05 /многу
6 парчиња / многу
Трговија на големо 6pcs 8мм Природни Црвени Корални Мушка Нараквици, Мода Корални Накит Бесплатен Превозот САД$ 11.
* Следење број ќе биде дадено по предмети се испраќаат.53 /многу
24 парчиња / многу
Метална школка форма алка, мода водат легура широк алка бесплатен превозот Евра бижутерија, жените еластична закачам на големо US$ 53.
Политика На Враќање
* Враќање е прифатена на размена основа само ако објектот е избега.0 cm
Тежина : околу 25g/pc
Боја : оригиналниот
Количина : 20pcs
Накит тип : закачам
Материјали : дрво
Време на испорака : 3 дена
Плаќање
* Ние го прифаќаме други начини за плаќање.05 /парче
Бесплатен Превозот 50pcs/Многу Мешана Кожа Хривнија Одговара Шарм Лежиште, Сребрена Тока US$ 35.95 /многу
16 парчиња / многу
Моден 10мм Кристал, Отворајќи Прилагодливи Shamballa Хривнија Бесплатен Превозот САД$ 7.84 /многу
5 парчиња / многу
Печатени Полимер Глина Алки Бесплатен Превозот, трговија на Големо 24pcs Цвет Мода Накит, Мешана Боја Девојка Алки US$ 11.
Трговија на големо 6pcs/Многу 8мм Природна Тиркизна Мушка Нараквици, Мода Тиркизна Накит Бесплатен Превозот САД$ 8.05 /многу
24 парчиња / многу
Моден легура шарм нараквица, змија синџир нараквица, beaded нараквица, Европската нараквица, Пан стил нараквица, 20pcs/многу слободни брод US$ 19.95 /многу
24 парчиња / многу
Трговија на големо 24pcs/Многу Акрилик Леопард Алки Одговара Промоција Бесплатен Превозот САД$ 25.68 /многу
20 парчиња / многу
Моден 20pcs/Многу Змија Синџир Сребро Шарм Нараквици За DIY Бесплатен Превозот САД$ 19.
Оригиналната Боја на 1,5 см Ширина Дрво Алка За Извртени 20pcs Бесплатен Превозот
Спецификации
Ширина : околу 1.
* Ако стоката треба да биде неисправен по приемот, клиентот има до 3 дена од денот на приемот за размена на нова.00 /многу
25 парчиња / многу
.

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Дијаметар:
6.5 см
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
XYTYM
Материјал:
Дрво
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
BR080
Метали Тип:
no
боја:
оригиналниот
Тежина:
about 25g
Материјал:
Дрво
Ширина:
about 1.5cm
Дијаметар:
за 7.9 cm
Внатрешен Дијаметар:
за 6.0 cm
Повод:
DIY
Minner цел количина:
20pcs
време на испорака:
3 дена
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ