.

.

80-3000 Ронки 11 парчиња ADAEE Апекс про Молив острилка Мелење Острило Супер казна воденички камен,Острилка систем 150*20*5mm

80-3000 Ронки 11 парчиња ADAEE Апекс про Молив острилка Мелење Острило Супер казна воденички камен,Острилка систем 150*20*5mm

DEN 719.04
Количина на стоки


Се применуваат за Било Ruixin Бренд Апекс острилка
1) Мали димензии , можете да се стави тоа во вашата торба.
2) Нормално камен ,пониска цена , голема употреба
3) Добро чувство кога мелење
Големина : 148mm X20mm X5mm
Пакет inclding : 80 100 120 150 240 320 600 1000 1200 1500 3000
Вкупно 11 парчиња
ние само го продаде висок квалитет на производот

Тип:
Sharpeners
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Број На Модел На:
80-3000Grit
Бренд Име:
Sy алатки
Метал Тип:
острило
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ