.

.

тигар тотем Бесплатен превозот подарок Нови Доаѓањето на Големо нови Злато Австриската Кристал Око Влечки Ткаенината Алка Хривнија Мода Накит

тигар тотем Бесплатен превозот подарок Нови Доаѓањето на Големо нови Злато Австриската Кристал Око Влечки Ткаенината Алка Хривнија

DEN 119.00
DEN 139.20
-15 %
Количина на стоки


започнете
крајот
здраво пријатели, добредојдовте ,имаат добра среќен време тука : ) кога ќе се направи ред , ако објектот има diffirent бои, ве молиме оставете порака за бои и квантитетот кои можете да изберете во ред. сите jewelries може да се меша било која боја и квантитет на Пакет да се испрати. Добредојдовте да го погледне наоколу и да изберете повеќе ако ви се допаѓа. ако се меша да се купи,можете да кликнете на "додади во кошничка",кога конечно ги купите сите, а потоа кликнете на "view превозот кошничка", а потоа кликнете" купи сите". но, да не плаќаат за тоа.тогаш јас ќе се промени вкупната цена за вас, по ова, тогаш ќе го плати тоа. кликнете на "додади во кошничка"-еден по еден остави порака во веб тоа која боја и количина,јас ќе ги провери, а потоа испрати како вашата боја и quanlity на секој објект.ако вкупниот добро е да чини над $200 може да се ослободи брз начин.
Вовед :
12 Бои опции :
AB
ЦД
EF
GH
IJ

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Канал поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
4362
Бренд Име:
ТИГАР ТОТЕМ
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Функција:
види фото
Синџир Тип:
Chainless
R

Тие исто така купуваат со овој производ