.

.

10PCS 7mm Црн Сатен Ткаенина Завиткани Обична Пластична Коса Headbands за Деца коса додатоци,ЗДЕЛКА за РЕФУС

10PCS 7mm Црн Сатен Ткаенина Завиткани Обична Пластична Коса Headbands за Деца коса додатоци,ЗДЕЛКА за РЕФУС

DEN 422.40
Количина на стоки


1)Материјал : Пластични,ткаенина
2)Тежина : околу 5.15 g/еез 1~5lots us$8.80/многу 6~10lots us$6.16/многу 11~20lots us$4.53/многу 21~30lots us$3.36/многу повеќе од 31lots pls контактирајте со нас
Работиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
Зделка за Рефус 7mm 19 цврсти бои мешана ткаенина завиткани обична пластична коса headbands на бесплатен превозот САД$ 45.75 /многу
100 парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 30 цврсти бои за избор 5mm сатен лента опфатени обичен Метал Коса Headbands на Бесплатен превозот САД$ 42.94 /многу
50 парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС слатка серија 5mm бонбони пластични бои косата headbands со тркалезно лице и малите заби на флуоресцентни заврши US$ 10.92 /многу
12 парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС црна чипка види-преку 7mm ткаенина завиткани обична пластична коса headbands на бесплатен превозот САД$ 20.05 /многу
20 парчиња / многу
Зделка за Рефус 10мм 13 цврсти бои мешана ткаенина завиткани обична пластична коса headbands на бесплатен превозот САД$ 49.15 /многу
100 парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС слатка серија 8мм бонбони пластични бои косата headbands со тркалезно лице и малите заби на флуоресцентни заврши US$ 12.77 /многу
12 парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС слатка серија 4mm бонбони бои се вејат облик пластични коса headbands со тркалезно лице и мали заби во мат финиш US$ 10.92 /многу
12 парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС слатка серија 5mm бонбони пластични бои косата headbands со тркалезно лице и мали заби во мат финиш US$ 10.92 /многу
12 парчиња / многу
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Прибл. време на испорака
Ние брод вашата предмети од страна на хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ MAIL или Кина Пост. Обично тоа треба цела 12-45 работни дена да повеќето земји во светот. Ве молиме да се разбере тоа навистина зависи од дестинацијата каде што живеат, сообраќајниот метеж и царински преглед, итн.
Ако не ја добиете вашата предмети во 45 работни дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви испрати уште еден за слободни или рефундирање на вашите пари.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Се Враќа & Гаранција
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 7 дена по приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да го реши секој проблем.

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MAUTSU
Тип:
Hairbands
Број На Модел На:
FS645
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Пластика,Полиестер
R

Тие исто така купуваат со овој производ