.

.

RHB32 VIBG VI61 8970786400 8943100780 Турбо Турбина Турбополнач За ISUZU Близнаци За Опел Corsa ТД 93-2000 X15DT 4EC1 1.5 L 67HP

RHB32 VIBG VI61 8970786400 8943100780 Турбо Турбина Турбополнач За ISUZU Близнаци За Опел Corsa ТД 93-2000 X15DT 4EC1 1.5 L 67HP

DEN 10324.00
DEN 11471.52
-10 %
Количина на стоки

но тоа не се одрази на вкупната цена ќе ја плати или пазарната вредност на производите и тоа може да не важат за земји со различни тарифни правила.5 L 67 HP ===================================================================================== ===================================================================================== Предмети Плаќање
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн. Ако кој било проблем е пониска цена во вашата земја Обичаи ,ние не преземаме никаква responsiblility.
Ако стоката е во дефект, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.ние ќе песна секој ден премногу.
Испорака такси и такса за ракување нема да бидат вратени.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Создавање на вредност, победи на задоволство на клиентите ,е целта на нашата работа.На пример : сад,Канада,Германија,Франција,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Унгарија,Италија, Нов зеланд итн.Ние ќе работиме заедно со вас за решавање на било какви проблеми. Нашата посветеност
Ние се стремиме нашите најдобри за да се обезбеди повеќето Професионални услуги на клиентите. : VB110094 VE110094 VIDL VIBG
VI61 VD110035 NB130021 VA110035
Мотор : X15 DT 4 EC1 1.
Сите предмети мора да се вратат во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде на повеќето професионални одговарање на служба во рок од 12 часа., Африка околу 15~30 работни дена.НАЈДОБАР НОВ RHB32 VIBG VI61 8970786400 8943100780 Турбо Турбина Турбополнач За ISUZU Близнаци За "Опел" Corsa ТД 1993-2000 X15 DT 4 EC1 1.
Ние брод на објекти во светот.5 L Одговара За :
Возило : За ISUZU Близнаци 1988-1990/ "ОПЕЛ" Corsa ТД 1993-2000
Мотор : X15 DT 4 EC1 1.
Секој увоз на давачки,даноците,цените или таксите не се вклучени во точка цена или превозот цена.Хонг Конг Воздухопловната : Обично,брод во Азија,Западот Евра.
Предмети ќе бидат испратени Веднаш по плаќањето Зачувам Потврди;ако не може да биде претставено на време,ние ќе ви ги даде e-mail за да ја објасниме ситуацијата. Нашите ECEP-ЅВЕЗДА Е посветена на Енергија Конзервација и Заштита на Животната средина , да се фокусираат на развој и производство на енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина производ.5 L 67 HP
Објектот е 100% Сосема Нов
Турбо модел : RHB32
ОЕМ Бр. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи,, уште во оригинално пакување.
Предмети се испраќаат по плаќање е потврдено.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее и вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. ве Молиме бидете сигурни дека Сите Зачувам Плаќања мора да биде Потврден.
Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталација резултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет.кој е купувачот одговорност.предмети брод од страна на EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex, Кина пост воздух парцела.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
ECEPTECH
Име На Модел:
RHB32 VI61 8970786400 VIBG За ISUZU Близнаци, Опел Corsa ТД X15DT 4EC1
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
28inch
Модел Година:
1993-2000
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Објектот Висина:
28inch
Автомобил Производител:
Опел
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Објектот Должина:
29inch
Објектот Тежина:
6kg
Турбо Модел :
RHB32 Турбополнач
Дел Број:
VB110094 VE110094 VIDL VIBG VI61 VD110035 NB130021 VA110035
ОЕМ број:
8970786400 86004 860023 8943100780
Апликацијата возило:
За ISUZU Близнаци За ОПЕЛ Corsa ТД 1993-2000
Примена на моторот:
X15DT 4EC1 1.5 L 67HP
Место на Потекло:
Кина (Копно)
додаток:
100% НОВ Турбо Со дихтунзи
R

Тие исто така купуваат со овој производ