.

.

Нови Mens Прилагодливи Копчето дупки Унисекс подвезици црвено црн шарени женска протези BD722

Нови Mens Прилагодливи Копчето дупки Унисекс подвезици црвено црн шарени женска протези BD722

DEN 192.00
DEN 239.52
-20 %
Количина на стоки


ако сакате да се купи други големина или стилови ве молиме внесете во мојата продавница == ставка опис ==
Бренд Нови
Боја : покаже како слика
Лесно да се поврзете со панталони со клипови
Целосно еластичен и прилагодлив на вашиот мерки
6 копчиња и 2 должина adjusters додадете издржливост
Должина x Ширина (лежи рамно и unstretched) : 43"(109cm) x 1.4"(3.5 cm), многу растеглив За боја : Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина од светлината,се надевам, ќе може да се разбере.

Тип На Објект:
Подвезици
Одделот За Името:
Возрасни
Објектот Должина:
43inch
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
D. berite
Број На Модел На:
BD722
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Полиестер
боја:
црвено црн
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ