.

.

[Ganxin]БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 4inch САЛАТА crossfit тајмер, времето за обука на војници и останатото време наизменично

[Ganxin]БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 4inch САЛАТА crossfit тајмер, времето за обука на војници и останатото време наизменично

DEN 12288.00
Количина на стоки

Пратката 1. 2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ целата СУМА по приемот на објектот.Ако нема квалитет проблем со нашите предмети, купувачот треба да го плати превозот надомест на враќање и увоз данок на продавачот. 3)Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно тоа. За брза испорака , ние секогаш брод објектот преку Fed Ex, ТНТ или ЕМС. За руски купувачот : Ние ќе брод објектот преку SPSR или руски Воздух поради посебни локална испорака политика.57")
Часовникот Контрола Метод : Инфрацрвен далечински контролер
Функција Прилагоди : Да
Она што е Вклучен
1 x 4" Часовник
1 x AC/DC адаптер
1 x Далечински контролер
1 x Загради
1 x Операција настава
ЗАБЕЛЕШКА : Овој далечински управувач НЕМА внатрешна батерија, бидејќи батеријата не дозволуваат да брод, па ве молиме да се купи од вашиот локален пазар.Имате 15 дена да контактирате со нас и 30 дена да се вратат на објектот од денот таа е примена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Прилагодување Ако треба да се прилагодите на функција, големина или лого итн. Тоа е ѕвончето., pls контактирајте со нашата служба за корисници : Трговија Менаџер ID : cn1513131214 Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.16 cm
Часовникот Формат : H1 88 : 88
Часовникот Димензија : 730mm*160mm*40mm (28. За стандард за испорака , ние секогаш брод објектот преку Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Посебна Линија-YW, руски Воздухот, 2.
Гаранција 1 Година, Дали тоа бип кога тајмерот е направено? Yes (да). Се врати и Наплата 1. Може ли да се претходно наместени за одбројување или брои до времето? Да, може да се претходно наместени за времето или да го ресетирате времето. Која е максималната валидна растојание на далечинскиот управувач? Околу 10 метри.[Ganxin]БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 4inch САЛАТА crossfit тајмер, времето за обука на војници и останатото време наизменично
Основната Функција :
12/24 ЧАСА на часовникот
Брои до : од 00 : 00 до 99 : 59(До MM : SS)
Одбројување : од 99 : 59 до 00 : 00(Dn MM : SS)
Штоперица : од 00 : 00 : 00 99 : 59 : 59(MM : SS : MS)
Tabata : 20 работата, 10-ти одмор, 8 кола
FGB1 : 5min работа, 1min одмор, 5 кола
FGB2 : 5min работа, 1min одмор, 3 круга
Програмабилни обука режими
Со ѕвончето звук
Спецификација :
Објектот Состојба : 100% Нови
Дигитални Висина : 4"/ 10. Можете да го добиете во рок од 15-30 дена.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. За Бразилската купувачот : Pls оставете го вашиот CPF (Tax ID) по донесување на наредбата. Царина : Pls имајте на ум дека купувачот треба да ги преземе царинската обврска да плаќа тарифа/даночен при увоз ако е потребно. Ако го оставите на погрешна адреса, pls контактирајте го нашиот услуги на клиентите за да го измените ПОБРЗО пред пратката , Инаку купувачот ќе ја преземе одговорноста.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Не флеш кога тајмерот завршува? Нема.

Тип:
Ѕидни Часовници
Motivity Тип:
Дигитални
Должина:
720mm
Функција:
LUMINOVA
Ширина:
16cm
Дијаметар:
0cm
Стил:
Модерна
Применливи Сместување:
Студија
Обликот:
Плоштад
Комбинација:
Ги одделува
Број На Модел На:
GI2B+4R
Дисплеј Тип:
Дигитални
Тежина:
2300g
Материјал:
Метал
Форма:
Единствен Лик
Тело Материјал:
Алуминиум легура
Шема:
Никој
Ѕиден Часовник Тип:
ѕиден часовник
Екранот Формат:
H1 MM
Wattage:
12W
Нето тежина:
2300g
Тајмерот формат:
12/24 часа
сертификација:
CE,RoHS
Faceplate:
display window покрие црвен ПВЦ стакло
Рамка:
алуминиумска Рамка
операција:
Далечинска Контрола
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ