.

.

Бесплатен превозот 100pcs/многу Светлина-Up Трепка bowkontParty Реквизити Оптички Влакна на Косата Избрани LED Коса, Плетенки За Партијата Божиќ

Бесплатен превозот 100pcs/многу Светлина-Up Трепка bowkontParty Реквизити Оптички Влакна на Косата Избрани LED Коса, Плетенки

DEN 4479.84
Количина на стоки


производство име : led трепка плетенка
должина : 40cm
батерија : копчето батеријата со 2pcs
Пакет : 1pcs/блистер картичка.
плетенка боја : бела
led боја : црвена,сина,зелена,бела,RGB

боја:
црвено светло, бело светло, сино светло, зелено светло, RGB светлина, mixe светла боја
Блескав Време:
4hours
Број на Компјутери:
100pcs
Повод:
Ноќта На Вештерките,Партија,Големиот Настан,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BF009
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај На Косата Плетенка
светлина:
црвена,сина,зелена,бела,RGB
Батеријата:
вклучува батерија
Пакет:
1pcs/polybag
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ