.

.

Висок квалитет 12V BA15s BAU15s PY21W P21W 1141 1056 1156 Автомобил led светла,led Задни светла led Пак Сигнал бесплатен превозот 20pcs/многу

Висок квалитет 12V BA15s BAU15s PY21W P21W 1141 1056 1156 Автомобил led светла,led Задни светла led Пак Сигнал бесплатен превозот

DEN 2749.00
DEN 3436.80
-20 %
Количина на стоки


1. Тип на производ : 1156-34 SMD
2. Влезен Напон : 12 VDC
3. Моќ Дисипација : 6.2 W Max
4. Led Type : 5050 3 чипови SMD
5. Led Количина : 34 компјутери
6. Прозрачна Флукс(lm) : 680-810 LM
7. Зрак Агол : 360 степени
8. Светилки носителот : 1156(BA15s) други светилка носителот треба да се специфицираат
9. Led боја : Црвена,Жолта,Бела,Сина,Топло бела,Зелена.
10. Јас lluminant Димензија : Φ20x30.0mm
11. Тежина : 12 g
12. Оперативен Температура : -40~85 C
13. Сертификати : ROHS , CE
14. Употреба : Автомобил Led Задни светла,Led Обратна Светлина,Led Пак Сигнал,Led Задни Магла Ламба итн.

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела
Wattage:
6w
Тип На Објект:
LED Светилки
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
100000
База Тип:
Б15
Напон:
12V
LED Чип Модел:
SMD5050
сертификација:
CE,RoHS
Моќ Толеранција:
5%
Број на LED Чип:
34 компјутери
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
Должина:
N
Обликот:
R
R

Тие исто така купуваат со овој производ