.

.

Бесплатен превозот (5pieces/многу) 1M Ethernet LAN RJ45 Мрежа конектор женски Џек со завртка дупки на машките Приклучок адаптер Кабел

Бесплатен превозот (5pieces/многу) 1M Ethernet LAN RJ45 Мрежа конектор женски Џек со завртка дупки на машките Приклучок адаптер

DEN 936.00
Количина на стоки


Ethernet LAN RJ45 Мрежа конектор женски Џек со завртка дупки на машките Приклучок адаптер Кабел 1m
Опис :
Тип на производ : Ethernet Lan RJ45 мрежа конектор адаптер кабел
Пол : Машки да се женски
Должина : 1 M
Тоа може да се користи за да се продолжи вашиот мрежен кабел.
Internation налози
Купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред да се изврши купувањето
Превозот И Ракувањето Со
Јас брод во рок од 2 работен ден по приемот на уплатата. Секој објект е преполна внимателно за да бидете сигурни дека тој добива да сте во одлична состојба.
Брод за АМЕРИКА,нормално превозот трае околу 7-15 работни дена, со следење на број за слободни.
Брод за други земји трае околу 16-28 работни дена, со следење на број за слободни.
Испраќање и Наплата опсег : Ако не ја прими пратката надвор од 35 дена или ќе примите неисправни објект или погрешно објект, pls контактирајте ме преку пошта, и јас ветувам откако ситуацијата е потврдено, ние ќе го препрати или рефундирање на дека.
Се враќа
Тоа е клиенти одговорност да се плати за Враќање превозот надомест под никакви околности. И ние не ќе го прифати враќањето апликација, кога тоа е надвор од 14 дена откако си ја примил пратката. И pls гаранција дека врати објектот треба да биде на неговата оригинална состојба.
Контактирајте Ме
Јас ќе бидам тука да ги реши вашите проблеми,па добредојдовте да контактирате со мене во секое време. И јас ветувам, јас ќе ви одговори во рок од 24 работни бизнис часа.
Нашата цел е да ги задоволи вие како клиент и за возврат се одржи нашата одлична репутација.

Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
OL0637
боја:
Црна
Број на Проводници:
8
Должина на кабел:
1M
Тип:
Ethernet Кабли
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ