.

.

Beadsnice трговија на Големо Мода Прстен База одговара 25мм Поставување Прстен Ќорци за да го Персонализирате DIY Накит Одлуки ID22707

Beadsnice трговија на Големо Мода Прстен База одговара 25мм Поставување Прстен Ќорци за да го Персонализирате DIY Накит Одлуки

DEN 1009.00
DEN 1009.44
-0 %
Количина на стоки

УСД $ 10.01 УСД $ 16.74 УСД $ 19.07 УСД $ 6.98 УСД $ 9.00 УСД $ 14.72 УСД $ 11.12 УСД $ 0.80
Sterling Silver Наоди :

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
beadsnice
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
22707
Шарм Тип:
прстен база
боја:
злато/ сребрена/античкиот месинг/gumtel
се продава од пакет:
30pcs
Големина:
подлога големина 25mm
Накит Наоди Тип:
Скок Прстени & Подели Прстени
Повод:
подарок
Метали Тип:
Бакар
накит наоди:
прстени база
persoanlize :
рачно изработени прстени
handamade:
diy накит
подарок:
подарок за неа
R

Тие исто така купуваат со овој производ