.

.

Бесплатен превозот (10 парчиња/многу) трговија на Големо женски DIN Приклучок 8pin Конектор за кабел

Бесплатен превозот (10 парчиња/многу) трговија на Големо женски DIN Приклучок 8pin Конектор за кабел

DEN 523.68
Количина на стоки

DIN Приклучок за Полнач 8 Pin со Пластична Рачка
Опис :
- тело : ABS Пластика
- Pin : Бакар Никел Позлатен
- Штит : Нерѓосувачки Никел Позлатен

Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
OL0604-2
боја:
Црна
Стил:
Директно
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Пол:
Машки
Тип:
Din
R

Тие исто така купуваат со овој производ