.

.

100pcs Бела Боја Убава Форма Шишенцето приврзоци Neckalce Приврзоци

100pcs Бела Боја Убава Форма Шишенцето приврзоци Neckalce Приврзоци

DEN 1840.32
Количина на стоки

63 /многу
100 парчиња / многу
"$15 исклучување по $150 цел" микс Аква масло шишенцето Стакло pendant цевка шише w/КАП ЗАВРТКИ US$ 71.67 /многу
100 парчиња / многу
"$15 исклучување по $150 цел" 20% попуст!! 100pcs/многу ракети главата директно цевка мини стакло шишенцето pendant( ЗЗП ТРЕБА ЛЕПАК) САД$ 35. Надоместокот ќе биде донесена откако предметот беше вратен на оригинална состојба.46 /многу
100 парчиња / многу
Превозот
Регионот
Превозот Агент
Обработка & Испорака
САД, Канада
Кина пост воздух mail
15-20days
Велика БРИТАНИЈА, IR, Западна европа
Кина пост воздух mail
15-25days
Европски
Кина пост воздух mail
15-25days
Блискиот Исток
Кина пост воздух mail
15-25days
Австралија, Нов Зеланд
Кина пост воздух mail
15-25days
Азија земја
Кина пост воздух mail
15-25days
Африка земјата
Кина пост воздух mail
20-35days. Тоа е вашата чест и одговорност. Целосна наплата вклучувајќи го и превозот ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано.
Повеќе производи се во мојата продавница, pls кликнете на овој линк
.67 /многу
100 парчиња / многу
"$15 исклучување по $150 цел" 100pcs/многу бамбус јасно Шишенцето Приврзоци круг дното (фабрика цена/многу stytle ) САД$ 33.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина. можете да изберете од следната слика,оставете порака што бројот што сакате!
"$15 исклучување по $150 цел" Цилиндар Парфем шишенцето масло ЗАВРТКА КАПА Шише US$ 54.74 /многу
100 парчиња / многу
"$15 исклучување по $150 цел" МИРИС ШИШЕНЦЕТО Приврзоци уметност ориз привезоци (мини/ампули/етерични масла) Бесплатен превозот САД$ 27. Ви благодариме. Предвидено
Размена На Располагање
Комуникација
Не им се допаѓаат/несоодветни
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Промена на стилот или боја
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Испраќаат погрешна предмети или бои
Yes
Yes
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Квалитетот Проблем
Yes
Yes
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Вештачки Причина
Никој
Никој
Никој
Никој
Неприфатливо
Увозни Давачки
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.58 /многу
100 парчиња / многу
"$15 исклучување по $150 цел" "XO" облик шише шишенцето приврзоци freeshipping (фабрика цена/многу stytle ) САД$ 33.
Јужна Америка
Кина пост воздух mail
15-20days
Политика За Наплата
100% Пари Гаранција за враќање на секој објект. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност.
може да се стави на шарени сенди,цвет,малку камен во приврзоци!
ако не сакате сликата stytle.63 /многу
100 парчиња / многу
"$15 исклучување по $150 цел" ШИШЕНЦЕТО Приврзоци Бесплатен превозот изберете го бројот на којшто сакате US$ 27.
Купувачот Го Плати Превозот Цена
Продавачот Го Плати Превозот Цена
Фото Doc. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
HAEQIS
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
војна
stytle:
многу убава форма
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ