.

.

Ласерски сече табела место картичка,роуз свадба седиште картичка

Ласерски сече табела место картичка,роуз свадба седиште картичка

DEN 624.00
Количина на стоки


Ласерски сече табела место картичка,роуз свадба седиште картичка
Ве молиме да ни кажете што бои ќе ви се допаѓа на нашите боја картичка?Ако ви требаат посебни големина и потреби,ве молиме да ни кажете пред ставање ред!Ви благодарам многу!Ние ќе услуга за вас.
Бесплатен превозот,превозот ден е околу 30-45days;ако го предвид ова,ве молиме закажете го вклучува превозот цена;ви благодарам многу.
Спецификација :
Точка име
табела место картичка
големина
9*9cm
материјал
250g бисер хартија и боја на хартија,kraft хартија,металик хартија,230g dermatoglyph хартија(повеќе сите видови на хартија можат да бидат понудени според вашите барања)
Technic
ласерско сечење
пакување
30 компјутери/opp вреќа, пакување сите opp кеси во стандард извезуваат krabičkách.
ОЕМ
Да се обезбеди. Оригиналниот дизајн! ние го поздравуваме вашиот дизајн! Димензии, бои и материјали можат да се третираат како вашите барања.
Логото
Бесплатни дизајн, Корисниците логоа се достапни.
MOQ
100pcs/item
Боја
Бела, златна, сребрена, жолта, црвена, розева, виолетова, езерото сина, светло сина, портокалова, беж, сива, зелена, кафена,темно црвена,итн.
Палета на производи
Имаме сите видови на ласерски сече хартија кутија, cupcake wrappers, Божиќ украси, итн.
Време на испорака
Брза испорака, тоа ќе биде направено како точно цел количество.
Боја картичка
Пакување

Повод:
Крштевка & Крштевањето,Партија,Годишнина,Свадба & Ангажман,Свадба
Број На Модел На:
SC35
is_customized:
Yes
Шема:
Цвет
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
Ве молиме одберете бои на нашите боја картичка
Ширевте Големина:
9*9cm
is_customized:
Yes
Употреба:
идентификуваат седиште или табела deoration
R

Тие исто така купуваат со овој производ