.

.

Бесплатен Превозот 800W 1000 w Авто Камион Брод USB Моќ Инвертер 12V DC да AC 110V Модифицирани-синусен облик w/ Универзален Приклучок @СП

Бесплатен Превозот 800W 1000 w Авто Камион Брод USB Моќ Инвертер 12V DC да AC 110V Модифицирани-синусен облик w/ Универзален

DEN 1435.00
DEN 1435.20
-0 %
Количина на стоки

( Бразил и Русија ќе се 20-60 дена,бидејќи од локалните обичаи.8
- Напон на Текст Опсег : 10. Ако цел е неисправен,ќе испрати замена на делови за вас по добивањето на доказ на неисправни фотографии на објекти кои сте ги добиле, и без дополнителни трошоци.Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба,сите пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми,итн. Оваа точка не може да моќ на вистинскиот sine опрема опрема за пример : печатач, вежба, итн
Sepcifications :
- Континуирана излезна моќност : 800 W / 1000 W
- 30 минути на континуирано Напојување : 1400 W
- Врв моќност : 2000 W
- Фактор на моќ на товарот : 0. Внимание : купувачот од Бразил треба да се обезбеди CNPJ БР.5-15 V DC
- Излезниот напон : 110 V - 130 V AC
- Излезна Фреквенција : 60 Hz +- 2 Hz
- Излезен напон : 110 V-130 V
- Фреквенција : 60 +- 2 Hz
- Waveform : изменета синус бран
- Влезен Напон : 10-15 V
- Под напон форма : 10. Ново-додаде USB излезен приклучок директно може да се користи за полнење за MP3 и мобилен телефон.3 V
Исклучување во текот-напон : 14. Тоа може да се направи од напредни PWM CMOS чип, и не може да функционира во состојба на ултразвучно звук, кој може и во голема мера minish на големо и тежина и да се направи спој на работата без бучава.3 lb)
Ние прифаќаме QIWI, Кредитна Картичка,T/T,Western Union,Money Gfram и Чек . Ако примите погрешно или неисправни објектот, ве молиме ни e-mail во рок од 7 дена од денот ќе го добиете производот.Превозот и ракувањето не се враќа.0 V
- Off низок притисок : 9.
Карактеристика на Моќ Инвертер :
- Бран : Modified-синусен облик - 1 AC Места - Авто-Термички Исклучување - Заштита од Преоптоварување - Екстра Пренапони Капацитет - слаба Батерија Аларм/Исклучи - Обратна Поларитетот Заштита - Вграден систем за Ладење Фа
Answer : ___________________________ Note : ова НЕ е вистински sine ware инвертор. Ако се случи да има какви било давачки, даноци и други надоместоци кои ги наплаќаат од страна на курирска компанија и вашиот односната земја, купувачите се должни да ја плаќаат. Ние брод на светот и прогласи пониска вредност за царинска Ставка испратени од Кина Копното користење на воздухопловната од EMS,UPS-от,DHL,e Packet или Хонгконг Пост.Доколку адресата е погрешна, пратката пропадне за испорака и е испратена назад до продавачот ,купувачот треба да се плати за првиот и за враќање на такси превозот. Широко се користи за сите видови на електрична опрема која потрошувачка на енергија се помалку од 800 W/1000 W и кои напон се еднакви на AC 110 V , како мобилни телефони, преносни компјутер, електрично осветлување, дигитална камера, vidicon, TV, CD плеер, DVD, electri фан, електричен алат и така натаму. Излез на производот е универзален приклучок, кој може да се користи во многу земји. кога ќе ги нарачате. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Модифицирани бран 1000 W 12 V DC да AC 110 V USB Автомобил, Камион, Брод Моќ Инвертер со USB Порта 5 V
Пакет Се Вклучени :
1 x 800 W / 1000 W DC 12 V на AC 110 V моќ инвертер со USB порта 5 V
1 x Автомобил адаптер за полнење
2 x Crimper
1 x англиски упатство
Опис на Моќ Инвертер : Конвертирате DC 12 V извор на електрична енергија во AC 110 V моќ. Купувачот е responsilble за враќање превозот бесплатно
Ве молиме бидете сигурни дека на адресата која ја давате да се поправи.

боја:
100W, 150W, 200W, 300W, 500W, 800W, 1000W, 1200W
Големина:
18.5 x 9.5 x 5.5 cm
Излезна Моќност:
500 - 1000W
Тип:
DC/AC Инвертори
Влезен Напон:
12V DC
Тежина:
900g
Фрекфенција:
60Hz
Излезниот Напон:
110V DC
R

Тие исто така купуваат со овој производ