.

.

Силиконски Турбо Интеркулер, Радијатор Цревото за Полнење на Висока Темп Цевки За Хонда ГРАЃАНСКИ ПРИМЕР EK 92-00 (9 компјутери) ЕП-HDR009C

Силиконски Турбо Интеркулер, Радијатор Цревото за Полнење на Висока Темп Цевки За Хонда ГРАЃАНСКИ ПРИМЕР EK 92-00 (9 компјутери)

DEN 1767.84
Количина на стоки

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMAN - Силиконска Турбо Интеркулер, Радијатор Цревото за Полнење на Висока Темп Цевки За Хонда ГРАЃАНСКИ ПРИМЕР EK 92-00 (9 компјутери) ЕП-HDR009 C АПЛИКАЦИЈА За Хонда ГРАЃАНСКИ D15/D16 ПРИМЕР/EK 92-00 Тип : Радијатор цревото за полнење, 9 компјутери Направен од Висок Квалитет со Силиконска За Висока Температура и Висока Зголеми Апликација. Withstands Оперативни Температури од -65 F да 500 F Степени Целзиусови Работен притисок 85 PSI / Пукна притисок 245 PSI
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.

боја:
Портокалова, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта, Виолетова, Розова
Име На Модел:
EP-HDR009C
Година:
92-00
Објектот Дијаметар:
000inch
Зафатнина:
сите
Објектот Ширина:
000inch
Објектот Висина:
000inch
Објектот Тежина:
2.5kg
Бренд Име:
SAMCO
Објектот Должина:
000inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Универзална
Тип На Објект:
Систем За Ладење
Материјал Тип:
силиконски црева
Нема. на Цилиндри:
сите
Место на Потекло:
Гуангжу.Кина
is_customized:
Yes
Работен Притисок:
85PSI
Пукна Притисок:
245PSI
Автомобил модел:
Одговара за ХОНДА
Тип:
Турбо и Радијатор Цревото за Полнење
Стандардна Боја:
Сина
Достапни боја Опција:
Зелена/Виолетова/Жолта/Портокалова/Бела/Red/Сино/Розова/Црна
Тип Име 1:
Турбо Силиконски Црева
Тип 2 Име:
Интеркулер Силиконски Црева
R

Тие исто така купуваат со овој производ