.

.

Благородна се Справува Кујната Кабинет Врата се Справи И Фиока Повлече Knob( C:C:96MM L:110MM)

Благородна се Справува Кујната Кабинет Врата се Справи И Фиока Повлече Knob( C:C:96MM L:110MM)

DEN 239.52
Количина на стоки


************************************************************************
II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.
Превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Време на испорака : ПРЕВОЗНИКОТ ИМЕ ВРЕМЕ на ИСПОРАКА за СЛЕДЕЊЕ СЛУЖБА DHL 3-5 ДЕНА WWW.DHL.COM ПРОЗОРЦИ 3-5 ДЕНА WWW.UPS.COM FEDEX 3-5 ДЕНА WWW.FEDEX.COM ТНТ 3-5 ДЕНА WWW.TNT.COM EMS 5-7 ДЕНА WWW.EMS.COM Кина Пост Воздух Парцела 10-30 ДЕНА intmail.183.com.cn/
Политика За Наплата
100% Пари Гаранција за враќање на секој објект. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите. Целосна наплата вклучувајќи го и превозот ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано. Надоместокот ќе биде донесена откако предметот беше вратен на оригинална состојба.
Купувачот Го Плати Превозот Цена
Продавачот Го Плати Превозот Цена
Фото Doc. Предвидено
Размена На Располагање
Комуникација
Не им се допаѓаат/несоодветни
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Промена на стилот или боја
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Испраќаат погрешна предмети или бои
Yes
Yes
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Квалитетот Проблем
Yes
Yes
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Вештачки Причина
Никој
Никој
Никој
Никој
Неприфатливо
Увозни Давачки
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност. Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина. Тоа е вашата чест и одговорност.
Контактирајте Со Нас
• Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од еден работен ден.
• Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
• Ве молиме наведете ја вашата е-мејл адреса, кога ќе побарате прашање преку Ali Express.

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Теренот-ред Спецификации:
96mm
Бренд Име:
UNILOCKS
Стил:
Европски
Материјал:
Метал
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
FM6802-96
Материјал:
Цинк Легура
Карактеристично:
Модерна
Тип:
Мебел Справи & Knob
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ