.

.

Ratchet Crimping Алатка за отворен барел терминали 0.1-2.5mm2 не-изолирани отвори plug терминали 27-13AWG crimp алатка/plier LS-03A

Ratchet Crimping Алатка за отворен барел терминали 0.1-2.5mm2 не-изолирани отвори plug терминали 27-13AWG crimp алатка/plier

DEN 245.76
Количина на стоки


Ratchet Crimping Алатка за отворен барел терминали 0.1-2.5mm2 не-изолирани отвори plug терминали 27-13 AWG crimp алатка/plier LS-03 A
Рака Ratchet Crimping Алатка
Suitabel за crimping не-изолирани отвори plug-тип конектор Јаглероден челик со појачани и зацврстен вилици обезбедува acurate crimp Совршено се справи со грчевито држејќи се за позицијата и структура гарантира висок crimping квалитет Crimping range : 0.1~2.5 mm 2 /AWG27-13 Должина : 230mm Тежина : 0.6 kg
Wenzhou Li Si Da Алатки Co., Ltd.
Благодатта

Примена:
Crimping
Број На Модел На:
LS-03A
Материјал:
Јаглероден Челик
Карактеристики:
Изолирани
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Рамен Нос
is_customized:
Yes
Plier Стил:
Европски
Се Справи Со Стил:
Директно
Бренд Име:
ЛСД
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Рачки во боја:
сина, црвена
crimping опсег :
0.1~2.5mm2
AWG:
27-13
Должина:
230mm
Тежина:
0.6kg
R

Тие исто така купуваат со овој производ