.

.

200pcs/многу 15mm подлога антички бронза чипка круг прстен база празно DIY Накит наоѓање

200pcs/многу 15mm подлога антички бронза чипка круг прстен база празно DIY Накит наоѓање

DEN 3325.00
DEN 3695.04
-10 %
Количина на стоки

98 /многу
100 парчиња / многу
100pcs/многу 8мм подлога антички бакар љубов Прилагодливи Прстен база Накит Наоди freeshipping US$ 32.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.98 /многу
100 парчиња / многу
200pcs Прилагодливи прстен база празно на 14mm US$ 43.98 /многу
200 парчиња / многу
20pcs/многу 62*35mm гроздобер бакар позлатен Filigree Дизајн Хривнија Алка База Празно Европа Stytle US$ 42.
***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.
200pcs/многу 15mm подлога антички бронза чипка круг прстен база празно DIY Накит наоѓање
Големина : 15mm
ако сакате други големина .98 /многу
10 парчиња / многу
200pcs Бронза прилагодливи 16mm прстен база празно freeshipping US$ 59.98 /многу
20 парчиња / многу
30pcs/многу Европа Stytle DIY Хривнија База Алка Празно Накит Наоди Европа стил сребро позлатен freeshipping US$ 53.98 /многу
30 парчиња / многу
10pcs/многу сребро позлатен 18*25мм подлога прилагодливи хривнија DIY наоди алка база freeshipping US$ 29.98 /многу
200 парчиња / многу
Трговија на големо 100pcs/многу 8мм подлога злато позлатен Прилагодливи DIY прстен база накит наоди US$ 34.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.98 /многу
200 парчиња / многу
200pcs 14mm подлога Гроздобер Антички Бронза Месинг Чипка Цвет Овална Празно Капа База Прст Прстен Наоди Settings US$ 35.98 /многу
100 парчиња / многу
Трговија на големо 100pcs/многу 8мм подлога Прилагодливи прстен база накит наоди се зголеми злато позлатен freeshipping US$ 34.98 /многу
200 парчиња / многу
Античкиот позлатен DIY Шарм отворен прст прстен база празно 100pcs/многу freeshipping US$ 34.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
Трговија на големо 200pcs/многу 14mm Празно Фах Подлога Прилагодливи Прстен База накит наоѓање freeshipping US$ 52.
Материјал : метал позлатен (како на сликата покажува)
можеме да ви понудиме услуга dropshipping
ние имаме многу стил ги следат слики шоу . Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. ве молиме оставете порака дозволете ми да знам .98 /многу
100 парчиња / многу
200pcs 12mm Гроздобер Антички Бронза Месинг Чипка Цвет Овална Празно Капа Подлога База DIY Прилагодливи Прст Прстен Наоди Settings US$ 34.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.98 /многу
200 парчиња / многу
. ако сакате молам дозволете ми да знам
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.

Тип На Објект:
накит наоди
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ