.

.

Врамени уметноста Модерна Цвет сликарство платно поставува 9pcs/set Завиткани платно уметност Дома декор Висок квалитет рачно изработени

Врамени уметноста Модерна Цвет сликарство платно поставува 9pcs/set Завиткани платно уметност Дома декор Висок квалитет

DEN 7348.00
DEN 8544.00
-14 %
Количина на стоки

Препорачана Превозот на располагање во DHL, EMS, Fed Ex. Минималното време : 5-10 дена.Се занимаваат со масла од 2000 година 3. Пакет Frameless слика ќе биде преполна со тешко цевка внатре и меур пластика надвор. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Jacky Галерија на репродукции се направени со рака. Исто така, репродукција нема да имате копија на некои важни слики или photoes на некои луѓе.
Добредојдовте на Jacky Gallery детали за Производот Големина : Како опции наведени погоре(1 Инч=2.
Наплата 1. Нашите масла се вистински рака-насликани репродукции.

Големина (Инчен):
12x12x9pcs
Тип:
Масла
Предмети:
Цвет
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Протегала/завиткани
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ