.

.

Rcexl Палење Медиум Конверзија Комплет со Сензор Заградата за Zenoah Бензински Мотор G38

Rcexl Палење Медиум Конверзија Комплет со Сензор Заградата за Zenoah Бензински Мотор G38

DEN 643.20
Количина на стоки


Примена :
Оваа Rcexl палење конверзија комплет е погодна за Zenoah Бензински Мотор G38

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
GE3015
Материјал:
Метал
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ