.

.

RP TNC Жени со машки pin за да го SMB женски десен агол pigtail кабел RG316 15cm за безжичен рутер

RP TNC Жени со машки pin за да го SMB женски десен агол pigtail кабел RG316 15cm за безжичен рутер

DEN 108.96
Количина на стоки


TNC да SMB кабел адаптер RP TNC женски џек орев машки pin за да го SMB женски десен агол RG316 15cm
Карактеристики : Pigtial Конектор Кабел Конектор RP-TNC женски bulkhead со машки pin RG316 кабел 6"default 15 CM
SMB plug десен агол ве Молиме да не контактирате доколку ви треба други должина
Апликации : Безжични LAN Уреди Wi-Fi Радија Надворешна Антена Апликации за Безжична ОЕМ Апликации за Безжична Инфраструктура

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
TNC-SMB Кабел адаптер
Конектор тип:
RP TNC женски, SMB женски десен агол
кабелот тип:
RG316 или на барање
Должина на кабел:
15cm 6 или барање
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување,WIFI
Пол:
Женски
R

Тие исто така купуваат со овој производ