.

.

Freeshipping!! Гроздобер Антички Бронза Filigree Дизајн Алка База Поставување 40pcs

Freeshipping!! Гроздобер Антички Бронза Filigree Дизајн Алка База Поставување 40pcs

DEN 3952.32
Количина на стоки

37 /многу
20 парчиња / многу 20pcs НОВ дизајн Насоки Magnetite Отвори Топки рачно изработени shambala хривнија / Кристал Монистра Нараквици US$ 178.ние ќе ги испратите по EMS/DHL freeshipping ако вкупниот износ на повеќе од $100 25mm Љубов Срцето Празно Filigree Дизајн Bandle Празно Хривнија Наоди US$ 38. Повеќе производи се во мојата продавница, pls кликнете на овој линк
. Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина. Надоместокот ќе биде донесена откако предметот беше вратен на оригинална состојба. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност. Јужна Америка, Кина пост воздух mail 15-20days Политика за Наплата 100% Пари Гаранција за враќање на секој објект.95 /многу
100 парчиња / многу Стакло Тест Цевка Шише Плута Масло Јасно Висока Borosilicate кои сакаат шишенцето US$ 49.78 /многу
20 парчиња / многу
Freeshipping!! 20mm Чипка Подлога Антички Бронза Алка База/Празно Filigree Дизајн Bbrcelet US$ 36.26 /многу
100 парчиња / многу Ориз Уметност Шишенцето Приврзоци Завртка Капа Со Гума Затка US$ 78.95 /многу
20 парчиња / многу шарени мешани Shambala Хривнија Freeshipping US$ 105.21 /многу
10 парчиња / многу Бесплатен превозот Етерично Масло Шишенцето Привезоци (ампули) МАЛИ ЦЕВКИ US$ 36.63 /многу
100 парчиња / многу
Превозот Регионот Превозот Агент Обработка & Испорака САД, Канада, Кина пост воздух mail 15-20days велика БРИТАНИЈА, IR, Западна европа и Кина пост воздух mail 15-25days на Југоисточна европа и Кина пост воздух mail 15-25days Блискиот Исток Кина пост воздух mail 15-25days Австралија, Нов Зеланд и Кина пост воздух mail 15-25days Азија земја Кина пост воздух mail 15-25days Африка земјата Кина пост воздух mail 20-35days.26 /многу
20 парчиња / многу МЕШАНИ 10pcs/многу Големо - Накит Кристал Легура Овална Cloisonne Хривнија бесплатен превозот САД$ 49.89 /многу
20 парчиња / многу
20pcs мешани SHAMBALLA / SHAMBALA КРИСТАЛ КРИСТАЛ ДИСКО ТОПКА ПРИЈАТЕЛСТВО МУШКА НАРАКВИЦИ US$ 147.26 /многу
10 парчиња / многу
Бесплатен превозот! МЕШАНИ 10pcs/многу Нови Модни Cloisonne Глеѓ Хривнија US$ 49. Предвидено Размена на Располагање Комуникација Не им се допаѓаат/недостоен Да Контактирате со нас во 24hours Промена на стилот или боја Да Контактирате со нас во 24hours Испраќаат погрешна предмети или бои да да Да не Контактирате во 24hours Квалитет Проблем да да Да не Контактирате во 24hours Вештачки Причина не не не Не Неприфатливо Увозни давачки Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.34 /многу
20 парчиња / многу
Трговија на големо Цвет FILIGREE ДИЗАЈН ХРИВНИЈА/АЛКА БАЗА/ПРАЗНО Freeshipping!! САД$ 36. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек.23 /многу
20 парчиња / многу
Freeshipping!! Античкиот Бронза Алка База/Празно Filigree Дизајн Bbrcelet US$ 47. Купувачот Го Плати Превозот Цена Продавачот Плати Превозот Цена Фото Doc. Тоа е вашата чест и одговорност.78 /многу
20 парчиња / многу
Ново !! Античкиот Бронза FILIGREE ДИЗАЈН ХРИВНИЈА/АЛКА БАЗА/ПРАЗНО 30*40mm Овална База US$ 43. Целосна наплата вклучувајќи го и превозот ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано.23 /многу
20 парчиња / многу
Ново !! Античкиот Бронза FILIGREE ДИЗАЈН ХРИВНИЈА/АЛКА БАЗА/ПРАЗНО 20mm Круг Чипка Празен САД$ 38.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
HAEQIS
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Змија Синџир
Должина:
22cm
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Животните
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
R

Тие исто така купуваат со овој производ