.

.

Најдобра цена------трговија на Големо Многу 10pcs 18mm Гума Види Бендови 10colors на располагање---на Квалитетот -3132

Најдобра цена------трговија на Големо Многу 10pcs 18mm Гума Види Бендови 10colors на располагање---на Квалитетот -3132

DEN 364.00
DEN 383.04
-5 %
Количина на стоки

Добредојдовте на Рене онлајн продавница
100% Сосема нов
Имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте ме Гума Види бендови. 10 бои : ,Црно, Богат Кафеава,Црвена,Океанот,,Сина,Виолетова,Розова,Жолта,Беж,Зелена,Виолетова Вкупна должина : 19.5 cm Бенд Ширина : 1.8 cm

Тип На Објект:
Watchbands
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
Гума
Број На Модел На:
18mm
Затворач Тип:
pin тока
Бендот Должина:
19.5 cm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Бендот Должина:
19.5 cm
Бендот Ширина:
1.8 cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ