.

.

Се прилагодите слободни логото Ласерски сече свадба седиште картичка birdcage табела место картичка

Се прилагодите слободни логото Ласерски сече свадба седиште картичка birdcage табела место картичка

DEN 624.00
Количина на стоки


Се прилагодите слободни логото Ласерски сече свадба седиште картичка birdcage табела место картичка
Ве молиме да ни кажете што бои ќе ви се допаѓа на нашите боја картичка?Ако ви требаат посебни големина и потреби,ве молиме да ни кажете пред ставање ред!Ви благодарам многу!Ние ќе услуга за вас.
Совршен за свадба, булчински туш, чај партија, бранч, ручек, крштевки, роденден, празник, годишнина и елегантен угостителство настан како партија корист. итн.!
Лесен за цел, со повеќето конкурентна цена и одлична услуга!
Лесно да се соберат!
Спецификација :
Точка име
табела картичка
големина
9*9cm
материјал
250g бисер хартија и боја на хартија,kraft хартија,металик хартија,230g dermatoglyph хартија(повеќе сите видови на хартија можат да бидат понудени според вашите барања)
Technic
ласерско сечење
пакување
30 компјутери/opp вреќа, пакување сите opp кеси во стандард извезуваат krabičkách.
ОЕМ
Да се обезбеди. Оригиналниот дизајн! ние го поздравуваме вашиот дизајн! Димензии, бои и материјали можат да се третираат како вашите барања.
Логото
Бесплатни дизајн, Корисниците логоа се достапни.
MOQ
100pcs/item
Боја
Бела, златна, сребрена, жолта, црвена, розева, виолетова, езерото сина, светло сина, портокалова, беж, сива, зелена, кафена,темно црвена,итн.
Палета на производи
Имаме сите видови на ласерски сече хартија кутија, cupcake wrappers, Божиќ украси, итн.
Време на испорака
Брза испорака, тоа ќе биде направено како точно цел количество.
Боја Картичка
Пакување

Повод:
Крштевка & Крштевањето,Роденден,Забава,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Свадба,Божиќ
Број На Модел На:
SC40
is_customized:
Yes
боја:
Ве молиме одберете бои на нашите боја картичка
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Ширевте Големина:
9*9cm
is_customized:
Yes
Материјал:
250g бисер хартија и боја на хартија,металик хартија,kraft хартија,и др.
R

Тие исто така купуваат со овој производ