.

.

Апстрактната уметност голи маслото Дома Декор Спа Ден III Висок квалитет рачно изработени бесплатен превозот

Апстрактната уметност голи маслото Дома Декор Спа Ден III Висок квалитет рачно изработени бесплатен превозот

DEN 2270.00
DEN 2640.00
-14 %
Количина на стоки

Брод слики од целиот свет 4. Без strenched или врамени.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. Во тоа време, ние ќе имаме изведувач за да се заврши сликата, и да чекаат бојата да се исуши. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник.
Waterprint и уметник име на слика ќе биде отстранет од завршен сликарство. Тоа е различно од испорака начин. Производи кои е оштетен не се враќа. Сепак, бидејќи сликите се направени од страна на страна и да не се компјутерски генерирани секогаш постои мала варијација помеѓу репродукција и оригиналниот/слика. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме ни e-mail пред да остави негативни повратни информации или неутрален повратни информации или да се отвори расправа за сајт, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО и да се направи сте задоволни со бизнис.
Добредојдовте на Jacky Gallery детали за Производот Големина : Како опции наведени погоре(1 Инч=2. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. По добивањето на пакетот, ние наплата веднаш. Овие слики се направени од страна на талентирани уметници, кои се реплицираат на уметнички дела направени од страна на некои од најголемите мајстори. За Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет. Репродукции ви овозможи да поседувате реплика на ремек-дело кое само може да се најде во светот познати уметнички музеи. Исто така, репродукција нема да имате копија на некои важни слики или photoes на некои луѓе. Што се маслото репродукции? Маслото репродукции се рачно изработени recreations на оригинални слики.Добар во сопствени слики (слика/фотографијата на платно) Друга Ѓ. Економија Експрес : Тоа обично трае околу 20-30 дена. Оваа слика е Репродукција, НЕ се Оригинални .
Наплата 1. Минималното време : 5-10 дена.Се занимаваат со масла од 2000 година 3. Контакт со нас и за други големината ако треба. Превозот Време = Од времето ние брод на пакет од времето ќе го примите пакетот. Тоа обично трае околу 7-10 дена. Исто така, ние може да се добие western union и други начини на плаќање, ве молиме контактирајте со нас за детали. Пакет Frameless слика ќе биде преполна со тешко цевка внатре и меур пластика надвор. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате за нив. Плаќање добиеме Esrow и кредитна картичка плаќање, како default.

Големина (Инчен):
20x24, 24x36, 36x48, 40x60, 48x72
Предмети:
Уште живот
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Материјал:
Лен
Стил:
Апстракт
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Тип:
Масла
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Платно Само
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ