.

.

Висок квалитет 12V 881 led магла,Автомобил led 881 светла,881 led светилки бесплатен превозот 50pcs/многу

Висок квалитет 12V 881 led магла,Автомобил led 881 светла,881 led светилки бесплатен превозот 50pcs/многу

DEN 3533.00
DEN 4416.00
-20 %
Количина на стоки


1. Тип на производ : 881 -13 SMD
2. Влезен Напон : DC12 V
3. Моќ Дисипација : 2.34 W Max
4. Led type : 5050 3 чипови SMD
5. Led Количина : 13 компјутери
6. Прозрачна Флукс(lm) : 260-300 LM
7. Зрак Агол : 360 степени
8. LED Боја : Бела,Црвена,Сина,Жолта,Топло бела,Зелена
9. Светилки носителот : 881
10. illuminant димензија : Φ11x25mm
11. Тежина : 9 g
12. Оперативен Температура : -40~85 C
13. Сертификати : ROHS , CE
14. Употреба : Автомобил led магла светилка,декоративни led светло итн.

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела
Тип На Објект:
LED Светилки
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
100000
Напон:
12V
LED Чип Модел:
SMD5050
сертификација:
CE,RoHS
Моќ Толеранција:
5%
Број на LED Чип:
13 парчиња
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
Должина:
N
База Тип:
881
Обликот:
R
R

Тие исто така купуваат со овој производ