.

.

Бесплатен Превозот Unisexy Чиста Свила Шамија Shawl 180*30cm Сиво Црна Свила чекалницата дреме Шамија Зима Мажите Голема Plaid Долго Шамија

Бесплатен Превозот Unisexy Чиста Свила Шамија Shawl 180*30cm Сиво Црна Свила чекалницата дреме Шамија Зима Мажите Голема Plaid

DEN 626.00
DEN 696.00
-10 %
Количина на стоки


1.Материјал : 100% свила.
2.Големина : 180*околу 30cm.
3.Тежина : 150g.
4.Боја : Сива Боја Црна.
5.Погоден За : Жени,Мажи.
6.Погоден За Сезона : Пролет,Зима,Есен.
7.Изработка : Печатена.
8.Оригиналното место : hangzhou, жеџијанг ,кина,кинески свила градот.
9.Ние, исто така, добредојде на нашите клиенти дизајн.
Само шамија е напишал 100% свила, тие се вистински свила. pls не грижи се за купување.и нашиот производ е од фабриката, нема дистрибутер во средината.така цената е многу разумна, и се евтини. нашата цел да ви помогне да купат поевтини и подобри на производот од вас во вашата земја. вие сте среќни за нашиот производ, што е нашиот најголем извршување.
на шамија е многу мека, класичен дизајн, кој ти повеќе модата е вашиот прв избра во оваа зима.
шопинг задоволство !

Тип На Објект:
Марами
Бренд Име:
BYSIFA
Материјал:
Свила
Шаблон Тип:
Plaid
Стил:
Моден
Број На Модел На:
LMS2-1
Марами Должина:
>175cm
Марами Тип:
Шамија
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
100% природна свила
Големина:
180*30cm
боја:
Сива Боја Црна
Стил:
шамија,shawl
Погоден за:
Жени,Мажи
погоден за сезони:
Пролет,Есен,Зима
изработка:
Печатени
is_customized:
Yes
Пол:
Унисекс
R

Тие исто така купуваат со овој производ