.

.

НОВИ GT2256V/700935-5003S 7785993B Турбо Турбополнач за БМВ Х5 E53,M57D 3.0 ТД 184HP 1999-2003

НОВИ GT2256V/700935-5003S 7785993B Турбо Турбополнач за БМВ Х5 E53,M57D 3.0 ТД 184HP 1999-2003

DEN 15166.00
DEN 17040.00
-11 %
Количина на стоки


Турбополнач Спецификации Турбо Модел GT2256 V ОЕМ БР. 7785981/2,7786993 B/C Дел НЕ. 700935-5003 S/0001/0002 Апликација возило
БМВ Х5 E53 3.0 LD, 1999-2003 Апликација мотор M57 D 3.0 ТД 184 HP Бруто тежина(KG) 7.5 кг Пакет големина(CM) 26*22*26 Забелешка 1 Масло за подмачкување САМО Забелешка 2

Специјални Функции:
Никој
Поставување на Возило:
ПРЕД
Х5-Година:
2003,2001,2000,2002
Објектот Ширина:
22CM
BMW Модел:
X5
Другиот Дел Број:
Никој
Објектот Должина:
26CM
Земја/Регион на Производство:
Кина
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Материјал Тип:
Железо
Бренд Име:
Кралот Turbo
Производителот Дел Број:
700935-5003S/0001/0002
Објектот Тежина:
7.5KG
Објектот Висина:
26CM
Осветленост Дел Број:
7785981/2,7786993 Б/В
Турбо Модел :
GT2256V
Апликацијата возило:
БМВ Х5 E53 3.0 LD, 1999-2003
Примена на моторот:
M57D 3.0 ТД 184HP
Ладење тип:
Масло за подмачкување САМО
Гаранција:
12months
R

Тие исто така купуваат со овој производ