.

.

200W 24V 8.3 Е Водоотпорен отворен Единствен Излез Префрлување напојување за LED

200W 24V 8.3 Е Водоотпорен отворен Единствен Излез Префрлување напојување за LED

DEN 1199.04
Количина на стоки


НОВИ PPRODUCT
МОДЕЛ SMV-200-12 SMV-200-15 SMV-200-24 SMV-200-48 ИЗЛЕЗНИОТ ЕДНОНАСОЧЕН НАПОН 12 V 15 V 24 V 48 V НОМИНАЛНА СТРУЈА 16.6 НА 13.3 А 8.3 А 4.1 ЕДНА НОМИНАЛНА МОЌНОСТ 199.2 W 199.5 W 199.2 W 196.8 W БРАН&БУЧАВА 150m Vp-p 150m Vp-p 150m Vp-p 150m Vp-p НАПОН ADJ.ОПСЕГ 10.8-13.2 V 13.5-16.5 V 21.6-26.4 V 43.2-52.8 V НАПОН ТОЛЕРАНЦИЈА ±1.0% ±1.0% ±1.0% ±1.0% ЛИНИЈА РЕГУЛАТИВА ±0.5% ±0.5% ±0.5% ±0.5% РЕГУЛАЦИЈА на ОПТОВАРУВАЊЕ ±1.0% ±1.0% ±0.5% ±0.5% ПОДЕСУВАЊЕ,се ЗГОЛЕМИ ВРЕМЕ 300ms,50ms/230 VAC 800ms,50ms/115 VAC на полно оптоварување се ОДРЖИ ВРЕМЕ на (TYP.) 90ms/230 VAC 12ms/115 VAC на полно оптоварување ВЛЕЗНИОТ НАПОН СПЕКТАР 170-264 VAC ФРЕКВЕНТЕН ОПСЕГ 47-63 HZ ЕФИКАСНОСТ (Typ.) 85% 86% 87% 88% AC СТРУЈА (Typ.) 2.0 A/230 VAC INRUSH ТЕКОВНАТА ЛАДНО ЗАПОЧНЕТЕ 60 A/230 VAC ИСТЕКУВАЊЕ ТЕКОВНАТА од 3,5 м/240 VAC ЗАШТИТА од ПРЕОПТОВАРУВАЊЕ 105-150% НОМИНАЛНА ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ ВОДА-ДОКАЗ НИВО : IP67 НАД НАПОН 115-135% се ОЦЕНЕТИ со ИЗЛЕЗЕН НАПОН Заштита тип : Hiccup режим,се обновува автоматски по грешка состојбата на животната СРЕДИНА РАБОТА ТЕМП -25~+50°C РАБОТА ВЛАЖНОСТ 20-90%RH не-condesing СКЛАДИРАЊЕ ТЕМП,ВЛАЖНОСТ -20~+85°C,10-95%RH ТЕМП.КОЕФИЦИЕНТ ±0.03%°C(0-50°C) ВИБРАЦИИ 10-500 HZ БЕЗБЕДНОСТ&EMC БЕЗБЕДНОСТ СТАНДАРД CE, Ro HS го ИЗДРЖАТ НАПОНОТ I/P-О/П : 1.5 KVAC I/P-FG : 1.5 KVAC O/P-FG : 0.5 KVAC 1minute ИЗОЛАЦИЈА ОТПОР I/P-О/P,I/P-FG,O/P-FG : 100 Ohms/500 VDC/25°C/70%RH EMI СПРОВЕДУВАЊЕ&ЗРАЧЕЊЕ Дизајн се однесуваат на GB4943,UL60950,EN60950 EMC СТАНДАРД Дизајн се однесуваат на GB9254,EN55022 Класа ДИМЕНЗИЈА L222*W68*H43mm ПАКУВАЊЕ 1.4 kg

Излез Тип На:
Еден
Излезна Моќност:
101 - 200W
is_customized:
Yes
Излезна Струја:
DC 8.3 НА
Излезниот Напон:
24v DC
Фрекфенција:
N
Број На Модел На:
SMV-200-24
Бренд Име:
smun
Влезен Напон:
170V-264V AC
Cerificate:
CE, ROHS
Големина:
222*68*43
Тежина:
1.4Kg/PCS
стандарди:
EN60950 UL1950
Заштита:
Краток Спој, во Текот вчитај
Тест:
100% полно оптоварување горат-во
Вода доказ:
IP67
R

Тие исто така купуваат со овој производ