.

.

5 групи CT201591 CT201592 CT201593 CT201594 тонер Чип Ресетирате за Xerox DocuPrint CP105 CP205 CM205 CM215 M215 ласерски печатач

5 групи CT201591 CT201592 CT201593 CT201594 тонер Чип Ресетирате за Xerox DocuPrint CP105 CP205 CM205 CM215 M215 ласерски печатач

DEN 720.00
Количина на стоки


CT201591 Црна Ласерски Печатач Кертриџ Чип Ресетирате за Xerox Docu Print CP105/CP205/CM205/CM215/M215 Тонер Чип Печатач модел За Xerox Docu Print CP105/CP205/CM205/CM215/M215 Кертриџ модел CT201591/CT201592/CT201593/CT201594 Принос 1.4 К/2К MOQ 20 компјутери Превозот начин EMS,DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX Delievery време 1-3 дена Замена на 1 : 1
1.земја на потекло : Кина
2.Карактеристики : конкурентна цена/стабилен печатење способност/ладна супа со ефект
3.не постои ограничување за вашата нарачка количина во нашата компанија
4.Нашата гаранција за квалитет е 100% се врати, секогаш кога постои дефект на еден.И нашата
defectiveness стапка е пониска од 0,3%
ние сме Acro шарени технологија компанија која е специјализирана за развој,производство и продажба на тонер чипови и тонер кертриџ,нашите производи се топла продажба на целиот свет поради своите сигурен квалитет и нашата се повеќе и повеќе зрели и совршен технологија
Доверба можеме да го задоволиме вашето барање

Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Компатибилен Бренд:
XEROX
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
За Xerox DocuPrint CP105/CP205/CM205/CM215/M215
Стоковните:
За Xerox DocuPrint CP105/CP205/CM205/CM215/M215 тонер чип
кертриџ модел:
CT201591/CT201592/CT201593/CT201594
Страница:
1.4 К/2К
Замена:
1
Превозот начин:
DHL,UPS-ОТ,FEDEX,ТНТ,EMS
Delievery време:
1-3 дена
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
R

Тие исто така купуваат со овој производ