.

.

Црна Пластика Перика Манекен Глава

Црна Пластика Перика Манекен Глава

DEN 1632.00
Количина на стоки


На е нашиот нов манекен главата, со црна боја, кои се направени од PS, еден вид на пластика, со добар квалитет.
Висина : 52cm

Функција:
Плус Големина
Пол:
Жените
Бренд Име:
Големи пари
Материјал:
PE
Големина:
Height
Манекен Тип:
глава
Стил:
Стенд
Број На Модел На:
FG131
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ