.

.

Проектор Крушка Светилка модул LMP68 за PLC-SC10 PLC-XC10 LC-XC10 PLC-3600 PLC-SU60 PLC-XC10S PLC-XC3600 PLC-XU60 проектор

Проектор Крушка Светилка модул LMP68 за PLC-SC10 PLC-XC10 LC-XC10 PLC-3600 PLC-SU60 PLC-XC10S PLC-XC3600 PLC-XU60 проектор

DEN 3794.00
DEN 4080.00
-7 %
Количина на стоки

Објектот специфики :
Бренд модел : LMP68
Соодветен број на модел : PLC-SC10 PLC-XC10 LC-XC10 PLC-3600 PLC-SU60 PLC-XC10 S PLC-XC3600 PLC-XU60
Сијалицата моќност : 300 W
Услуга живот : 2000 H
100% НОВИ Компатибилни Светилка со Домување
СВЕТИЛКА ИНСТАЛАЦИЈА
Тоа е не се потребни специјални вештини за да се инсталира светилка. Само за да се олабави неколку завртки. За светилка модули, тоа е едноставна, отворете го проекторот светилка врата, извади стара ламба модул, и вметнете во нов, во тоа.
ГАРАНЦИЈА
Купи со доверба, сите наши светилки се со 90 дена гаранција. Купувачот може да го врати светилка во рок од 90 дена, во случај да има квалитет проблем;
превозот
1, Светилки ќе биде испорачуван регистрирани пост, како што се EMS, Fedex,DHL,UPS-от итн. (во зависност од секоја земја),
2,купувачот може да го пратите на превозот статус на линија;
3, Сите наши предмети ќе бидат брод на купувачот регистрирана адреса освен ако купувачот ја напушти забелешка се однесува на нова адреса, кога завршувањето на плаќање; ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред да конкурираат на нашиот објект
ВНИМАНИЕ
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект. Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка
Објектот слика :
Ние можеме да снабдување :
1. Оригиналниот Светилка со Домување
2. Оригиналниот Голи Светилка
3. Компатибилен Светилка со Домување
4. Компатибилен Голи Светилка
Имаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со нас, ако не можете да го најдете вашиот објект.Повеќе informaion,ве молиме слободно контактирајте со нас!
Уживаат во шопинг!!!

Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
LMP68
R

Тие исто така купуваат со овој производ