.

.

10 поставува X Опрема за полнење за HP P3015 RU5-0956-000 RU5-0959-000 RU5-0958-000 RU6-0965 RC2-0657-000CN Фабрика штекер

10 поставува X Опрема за полнење за HP P3015 RU5-0956-000 RU5-0959-000 RU5-0958-000 RU6-0965 RC2-0657-000CN Фабрика штекер

DEN 456.00
Количина на стоки


RU5-0956-000 RU5-0959-000 RU5-0958-000 RU6-0965 RC2-0657-000 CN
Пребарување делови Експрес :
Кина е една од најпознатите зрел пазар во зборот, тоа може да ги исполни повеќето од вас треба, ние може да се погледне за оригинални делови и компатибилен делови за вас, исто така може да се произведе и развивање на компатибилни дела.
Оперативен процес : ве Молиме да обезбеди соодветни примерок или дел број, ОЕМ број и така натаму за АЛЕКС тим развој, ние ќе ги сликата за вас потврда. Нови оригинални делови, ние ќе се обезбеди цена за референца, ако се прифати цената, можете да го нарачате во нашата Aliexpress продавница. Компатибилен делови, треба да се обезбеди примерок, ние ќе оцени мувла трошоци и материјални трошоци по што се добива примероци, ако се прифати цената, ние започнуваме да се направи примерок, ние ќе започне на производство по примероци помина .

Бренд Име:
споделување на печатач&копир
Број На Модел На:
RU5-0956-000 RU5-0957-000 RU5-0958-000 RU5-0959-000 RC2-0657-000CN
Тип:
Други
Име на производ:
Опрема За Полнење
квалитет:
компатибилен нови
Модел:
За HP P3015
ОЕМ:
RU5-0956-000 RU5-0959-000 RU5-0958-000 RU6-0965 RC2-0657-000CN
начин на испорака:
Бесплатен превозот HK пост
R

Тие исто така купуваат со овој производ