.

.

UKEN Мода Топла Продажба на Гроздобер Ѓердан Крстот Метал Приврзоци Жените Секојдневен Фустан Ѓердан Накит Злато во Боја и Сребрена Боја

UKEN Мода Топла Продажба на Гроздобер Ѓердан Крстот Метал Приврзоци Жените Секојдневен Фустан Ѓердан Накит Злато во Боја и Сребрена

DEN 268.00
DEN 335.52
-20 %
Количина на стоки


Предмет БР. : N394 Материјал : алуминиум Големина : синџир : 28+6cm Тежина : 0.06 кг Боја : злато,сребро Пакет : 1pc/opp вреќа, 12pcs/голема opp вреќа/кутија
Нашата Продавница Линк :
Продажба На Објекти :
1.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,
Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.
Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака за цел или trademanager или ни е-мејл .
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 12 часа. Ви благодариме за вашата поддршка !

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
UKEN
Пол:
Жените
Број На Модел На:
N394
Pendant Големина:
6.5 см
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Големина:
Chain 28+6cm Height
боја:
Злато , Сребро.
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ