.

.

Нови Пристигнување!!! Пластични Gloosy Манекен Рака За Накит

Нови Пристигнување!!! Пластични Gloosy Манекен Рака За Накит

DEN 864.00
Количина на стоки


На е нашиот нов манекен рака, со бела боја, кои се направени од PS, еден вид на пластика, со добар квалитет.
Висина : 28cm
Пакување : еден компјутер /ЦТН

Пластични Тип:
PE
Функција:
Плус Големина
Пол:
Жените
Бренд Име:
Големи пари
Материјал:
Пластични
Големина:
Height
Манекен Тип:
Горниот Дел-Тело
Стил:
Стенд
Број На Модел На:
GS015
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Бела
Материјал:
ПВЦ
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ