.

.

DH9053B-12 главната рамка резервни делови за далечинска контрола на хеликоптер играчка DH 9053b делови потекло фабрика бесплатен превозот

DH9053B-12 главната рамка резервни делови за далечинска контрола на хеликоптер играчка DH 9053b делови потекло фабрика бесплатен

DEN 684.00
DEN 720.00
-5 %
Количина на стоки


Од потеклото фабрика
бесплатен превозот од кина пост во целиот свет,ако не можете да изберете кина пост воздух пошта на вашата земја,ве молиме контактирајте со нас. Нашата продавница ќе ви донесе парична казна цена .среќно за вас.
Фабрика Директни
Плаќање : да ја прифатиме ЗАЧУВАМ плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса пред да се платат. Превозот : 1)Сите нарачки се испраќаат во рок од 3 работни дена од денот на исплата. 2)ве Молиме да обрнете внимание на Интернет да се провери цел број 3)Ако не ја прими пратката,ве молиме проверете ја вашата цел број и тогаш контактирајте со нас.
Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се справи со текот на времето, да ви даде задоволителен одговор.

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 10
За Возило Тип:
Хеликоптери
Бренд Име:
JIAJIALE
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Пластични
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
9053B-12
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ