.

.

Ксенон HID Комплет Анти-треперење Грешка Предупредување Canceller H1 H3 H4 H7 H8 H9 H10 H11 H13 9004 9005 9006 Кондензатори Компјутер Декодер

Ксенон HID Комплет Анти-треперење Грешка Предупредување Canceller H1 H3 H4 H7 H8 H9 H10 H11 H13 9004 9005 9006 Кондензатори Компјутер

DEN 428.00
DEN 475.20
-10 %
Количина на стоки

Овие кондензатори се користи во редок случај вашиот автомобил не ја поддржува по пазарот HID фарови.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Ви благодариме!
. Високо Отпорни На Топлина, Отпорни На Вода За Надворешни Употреба
- Инсталација : ве Молиме следете ги инсталација шемата подолу за да се поврзете оваа декодер поставена на вашиот магла светлина жици систем. Ние додадете професионални вредност во процесите на мало купување, фабрика директни извори, производ презентација, контрола на квалитет, и цел исполнување.
Имаме над 300 колеги развој и управување на оваа платформа. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress. Превозот
1).
Ние сме биле наградени со импресивен раст. Товарот отпорник на заобиколат жици е многу топло, ве молиме да се качи на метал. Тоа е корисно за возила кои се добие "Треперење" или strobe ефект при инсталирањето на пазарот по КРИЕШЕ колекции . Најчесто, обработка на време може да биде од 2 до 7 работни дена. Брзо Светне Во Ладно Време
3. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
- Состојба : 100% Сосема Нов W/ Висок Квалитет
- Fitment : се Применува за H1 H2 H3 H4 H7 H8 H9 H10 H11 H13 880 881 889 9004 9005 9006 9007 5202 КРИЕШЕ Светилка со Конекторот, од КРИЕШЕ баласт на акции приклучок, компатибилен со двете 35 W и 55 W КРИЕШЕ Конверзија Колекции
- Материјал : ПВЦ Најлон
- Приклучок должина : Околу. Нашиот менаџерски тим има над 10 години меѓународно искуство во производство на работење, менаџмент консалтинг и e-commerce.
- Известување : ве Молиме Бидете Сигурни дека Моќта Е ИСКЛУЧЕНА во Текот на Инсталацијата
- Пакет Вклучува : 2 парчиња КРИЕШЕ Конверзија Реле Ожичување Темперамент
За Нас
Нашата компанија започна во јануари 2013 година. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Превозот цена и Време во транзит : Кликнете на "Превозот Време и Цена" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на вашата нарачка.
- Апликација : Возило Верзија Има Разлика Во Различни Региони, Ве Молиме Потврдете Го На Делови Број Пред Да Го Купите.5 см)
- Функција :
1. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Елиминирање на "Крушка out", предупредувања или "крушка неуспех" предупредувања За Ауди BMW Бенц и други автомобили со компјутерски контролирана фарови.com како Pay Pal, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.

Тип На Објект:
Извори На Светло
Тип Socket:
H9
Ксенон Светлина Модел:
H7
Бренд Име:
LI KE MI
Напон:
12V
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Ксенон Светлина Тип:
Еден Xenon Светлина
Температура На Боја:
6000K
Автомобил Производител:
Hyundai
За Автомобил Светилка:
Фарови
Извор На Светлина:
Ксенон
Автомобил модел:
BMW АУДИ итн
Автомобил Марка:
AUDI БМВ ФОЛКСВАГЕН итн
Тип На Сијалица:
H1,H3,H4,H7,H8/H9/H11,9005/HB3/H10,9006/HB4,880/881
Wattage:
35W/55W
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Автомобил Направи:
одговара за сите видови на автомобили
Тип На Објект:
Фарови HID Xenon Предупредување Canceller Декодер
Користи:
HID XENON Декодирање
Напон:
9-16V
Led Чип Производител:
Ксенон
R

Тие исто така купуваат со овој производ