.

.

Нови Cpu Вентилатор За Acer Стремат 4743 4743G 4750 4750G 4752 4752G 4755 4755G Процесорот Вентилаторот за Ладење DFB601205M20T FA7C DC5V 0.5 A

Нови Cpu Вентилатор За Acer Стремат 4743 4743G 4750 4750G 4752 4752G 4755 4755G Процесорот Вентилаторот за Ладење DFB601205M20T

DEN 312.00
Количина на стоки

100% Сосема Нов И оригинален Висок Квалитет Како на слика ве Молиме проверете ги и модел и слика пред купување од Страна на e Packet / Ali Express Стандард Превозот Следење - Ali Express Стандард Превозот Следење - стандардна пратка количина е 1 PCS, а сликата е предната и задната страна на стоки. Ве молиме потврдете го вашето точно превозот адреса, поштенски код мора да бидат стандардизирани и точни, во спротивно може да не бидат испорачани, мобилен телефонски повици мора да бидат стандардизирани, така што ќе може да го добиете вашиот пакет на информации. Превозот време : понеделник, среда, петок, испорака на пакетот.
12740934584362029 Термички Подлога US $ 8.00 /парче US $ 7.00 /парче US $ 8.00 /парче

Примена:
Процесор
Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
DFB601205M20T
Тип:
Фан
Фан Големина:
70x70x15mm
Пакет:
Yes
моќност:
2.5 W
Имајќи:
Течност Имајќи
Моќ Интерфејс:
4PIN
Фан Живот:
30000 часа
R

Тие исто така купуваат со овој производ