.

.

бесплатен превозот!!Трговија на големо евтини цена(60pcs/многу)Топла продажба сребро tne Биг цвет брошеви!!

бесплатен превозот!!Трговија на големо евтини цена(60pcs/многу)Топла продажба сребро tne Биг цвет брошеви!!

DEN 5040.00
Количина на стоки

Ако сакате да се препродава на нашите производи или да имате продавница, ве молиме контактирајте со нас побрзо.
За промет на големо, производство time : за 4-7 дена
Прво да уживаат во слика
големина : со дијаметар од 6cm
Производи Опис
1.Верувај ми. Причина ние се нудат најмногу конкурентна цена, ќе треба да плати дополнителни трошоци за превозот цена.
Пакет
Ние пак тоа многу delicately, opp вреќа& картичка за секој brooch, 12 компјутери/пак, outher е меур торба и картон.
Повратни информации
Благодарение толку многу за 5 ѕвезда од секој клиент, предизвика вашиот фидбек е многу важно за нас, ние може да успее со вашите повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи, ако имате било каков проблем во врска со нашите услуги и производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате, и Доверба нас, ние може да го реши секој проблем!!Ве молиме не ни даде негативни повратни информации!! Благодарение толку многу за вашата повратна информација
Ви благодариме за вашата поддршка!!
Уживаат во модата, сопствени мојот накит те прави привлечна!!. Материјал : Цинк легура и кристал
3.
Ви благодариме за разбирањето
Експрес : DHL,UPS-от,FEDEX,EMS, Можете да изберете во мојот веб-сајт.
Врати Се Gurantee :
Ние gurantee ќе Нула ризик шопинг тука, Ако објектот има некој проблем, ве молиме контактирајте со нас како ќе ја добијат, и да ни понудат повеќе детали за проблемот, ние ќе испрати еден или се согласуваат да се вратат по нашето миропомазание. Точка Бр.
По продажба на услуги и Повратни информации
Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно да контактирате со мене , јас ќе го реши проблемот.Од Кина пост воздух mail,бесплатен превозот,но тоа е малку бавен,за 15-45 дена. нудат бесплатен превозот од експрес испорака(dhl,fedex или)
Други counry,ве молиме, изберете ја shippment ви треба.Од Експрес испорака,EMS,DHL,FEDEX.Ќе добиете предмети во рок од 3-7 работни дена откако сме ги испратите(за количина е повеќе од 60 компјутери, ние треба околу 7 дена за да се произведе).Ве молиме не остави негативни повратни информации, ми треба поддршка од сите клиенти.(побрзо или побавно причина на различни места или во услови)
2).
Answer : ___________________________ Note : ние не ја за оние кои се користат.СЛИЧНО, треба да се плати дел од express превозот цена.
Плаќање
За безбедност и тебе и мене, ние прифаќаме Зачувам. Новиот Бренд,со Висок квалитет кристал,слободни-олово,слободни-nickle
Превозот
За Америка,Канада,Мексико.
За веледрогерија
За развој на нашиот бизнис oversea, добредојдовте на wholsaler да се зборува за соработка со нас, ние може да ви понуди производи со повеќето конкурентна цена и висок квалитет.
Цинк легура Brooch за свадба
Важно : Ние нудиме бесплатен превозот за сите земји, ако не можете да најдете бесплатен превозот методи во мојата продавница, можете да изберете било превозот методи, и да се направи ред, оставете порака или контактирајте со нас, ние ќе ги преземе испорака полнење надвор, а потоа може да се направи исплата.Ние сме во потрага forword да воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас.Тоа треба за 4-7 дена по што ја пратите пратката надвор.

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Брошеви Тип:
Брошеви
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
BQ0172
Материјал:
цинк легура,пенливо кристал
Главниот Камен:
Цирконот
Тема:
Цвет
Метали Тип:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ