.

.

350mm*400mm Дијамант Core Вежба Битови| 14 бетонски ѕид влажни core битови | висок квалитет на Безшевни челични цевки

350mm*400mm Дијамант Core Вежба Битови| 14 бетонски ѕид влажни core битови | висок квалитет на Безшевни челични цевки

DEN 11040.00
Количина на стоки


350mm*400mm Дијамант Core Вежба Битови| 14" бетонски ѕид влажни core битови | висок квалитет на Безшевни челични цевки.
Брзина : 0.82 cm во минута.
Перформанси :
NCCTEC основни делови одберете високо-квалитетни дијамант и алуминиумски прав, професионални се зајакне висок стандард тела бетон, со висока густина армиран бетон,тула дизајн формула на висока густина армирано-бетонски, брзо дупчење брзина, долг живот.
Скок заб дизајн.
добро Concentricity.
гаранција мала работа замав и висока прецизност вежба.
Користење на германската CNC ласерски опрема за заварување и технологија за да се произведе еден свет-класа ниво на производи,глава за заварување фирма,не е лесно да се откажат од забот,брзо дупчење брзина.
NCCTEC Интегрирани вежба има пристапни цени за бетон,вежба на ѕидот , има добри перформанси.
ако се вежба предмети содржат тела, препорачливо е да се користат на одвоени структура вежба,тоа е веќе живот и полесно да го замени ncctec core вежба главата.

is_customized:
Yes
Материјал:
дијамант
Употреба:
Ѕидот И За Дупчење
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
CD350I
Тип:
Основни Вежба Малку
Бренд Име:
NCCTEC
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ