.

.

ПРОМОЦИЈА! БЕСПЛАТНИ SHIPPINE 20pcs/многу не ' рѓосувачки челик 304 вино pourer/масло pourer

ПРОМОЦИЈА! БЕСПЛАТНИ SHIPPINE 20pcs/многу не ' рѓосувачки челик 304 вино pourer/масло pourer

DEN 722.00
DEN 820.80
-12 %
Количина на стоки


НЕРЃОСУВАЧКИ НА ПРОМОЦИЈА!
ЧЕЛИК ВИНО/МАСЛО POURER
СПАКУВАНИ ВО СЕКОЈ POLYBAY
ХРАНА-ОДДЕЛЕНИЕ

Тип:
Бар Додатоци
Количина:
>5
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,LFGB
Број На Модел На:
WF02-001-2
Бренд Име:
WOWSHINE
Бар Додатоци Тип:
вино pourer
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ