.

.

VIBORG 25CM (10) SUS304 Нерѓосувачки Челик Врата Гром Безбедност Вратата Стража Лост Акција Флеш Latch Слајд Гром Кодот

VIBORG 25CM (10) SUS304 Нерѓосувачки Челик Врата Гром Безбедност Вратата Стража Лост Акција Флеш Latch Слајд Гром Кодот

DEN 215.52
Количина на стоки


VIBORG ® Создава БР.1 Бренд
на
Свет-Класа Највисок Квалитет на Производи во Кина!!!
Детали За Производот Покаже :
◊◊◊VIBORG Врвен Квалитет Делукс SUS-304 Нерѓосувачки Челик Врата Гром Безбедност Вратата Стража Лост Акција Флеш Latch Слајд Гром Заклучување ◊◊◊
Направени од SUS-304 од не ' Рѓосувачки Челик!!! Со врвен квалитет и навистина одличен финишестетски префинета изглед кој е чудно на производи кои се направени од SUS-304 од не ' Рѓосувачки Челик! Помина SGS 72-часовен Сол Спреј Тестнајвисоките стандарди за отпорност на корозијаникогаш нема да рѓа или ги кородирааткако нов како неискористени дури и по се користи за сто години! А производ што може да се користи за целиот живот!
ТОПЛО СОВЕТИ : Бидете внимателни кога продавачот вели неговите производи се направени од нерѓосувачки челик SUS304 но ги продава по многу ниски цени! Нивните производи се веројатно направени од инфериорни 201 од не ' рѓосувачки челик! Бидејќи цената на 304 нерѓосувачки челик е скоро пет пати поголем од 201 од не ' рѓосувачки челик!!! Се мудар купувачот и не се измамени, мојот пријател! Стр закуп секогаш да имајте во предвид вечниот директорот на пазарот : цените на производите се секогаш во однос на нивниот квалитет!!!
Опис на производот Тип врата завртки Место на Потекло Guangdong, Кина (Копно) Бренд Име VIBORG Број на Модел на QB-Т 10" Материјал SUS 304 од не ' рѓосувачки челик САТЕНСКИ Финиш НИКЕЛ Должина 25 CM (10 инчен) Ширина 2 СМ Ставки вклучени во парцела 1 x вратата болт
За VIBORG
VIBORG - основана во Хонг Конг во 1996 година, е водечки и најдобар производител, специјализиран во домот на хардверски производи во Кина, со своето производство на база се наоѓа во industialized Pearl River Delta на Провинцијата Guangdong. Своите производи ги вклучува сите видови на почетниот hardwaresмебел hardwares, бања hardwares, кујна hardwares, итн. со светска класа извонредна изработка и квалитет. Потпирајќи се на нејзиниот повеќето напредни опрема и објекти, професионален менаџмент кадри, техничари, вешти работници и успешен маркетинг и менаџмент, VIBORG стана БР. Еден Бренд на домашниот хардверски производи во Кина!!!
НАШАТА Фабрика
За Ваша Информација

Тип:
Вратата Завртки
Бренд Име:
Viborg
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
Qs-ТЦ 10
Материјал:
SUS 304 од не ' рѓосувачки челик
Заврши:
Сатенски никел
Должина:
25 CM (10 inch)
Ширина:
2 CM
R

Тие исто така купуваат со овој производ