.

.

Замена Стил на Карбонски Влакна страна Огледало Опфаќа За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat CC 09-17 Буба Купе 13-17 Scirocco 08-13 Не Р

Замена Стил на Карбонски Влакна страна Огледало Опфаќа За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat CC 09-17 Буба Купе 13-17 Scirocco 08-13

DEN 4473.00
DEN 5200.80
-14 %
Количина на стоки


9072 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и цената
Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT CC Седан 2009-2017
За SCIROCCO Hatchback 2008-2013 Не Р
за Златица Купе 2013-2017
Бесплатни едноставна алатка и инсталација на настава се вклучени

Бренд Име:
JSPEED CSPORT
Име На Модел:
SE-VWSC0606
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
дербито огледало маска
Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
R

Тие исто така купуваат со овој производ