.

.

Neoglory Австриската Кристал Синџир Долги Ѓердани Приврзоци Срце Љубов За Жените Бренд 2018 Нови трговија на Големо Мода Накит CN1

Neoglory Австриската Кристал Синџир Долги Ѓердани Приврзоци Срце Љубов За Жените Бренд 2018 Нови трговија на Големо Мода Накит

DEN 708.00
DEN 1123.68
-37 %
Количина на стоки


Бренд Neoglory Накит Материјал Легура Platinum Позлатен Објект Ѓердан Главниот камен Австрија Кристал Големина 86.5+6cm Стил Мода

Главниот Камен Боја:
Повеќе
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
86.5+6cm
Метали Тип:
Platinum Позлатен
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
1
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ